Blendi Fevziu paguan moderatorin kosovar në emision, kjo është arsyeja (VIDEO)

Blendi Fevziu gazetari i mirënjohur shqiptar dhe autor i emisionit “Opinion” ishte protagonisti i radhës në emisionin “Kojshia Show”.

Ai i dha një shumë parash moderatorit të Kojshia Show, Sadri Imeri. Në videon më poshtë sqarohet arsyeja se pse moderatori shqiptar bëri një gjest të tillë.

VIDEO:

Shiko tv shqip

Related Posts