Humb jetën legjenda e basketbollit Kobe Bryant (FOTO-VIDEO)

Ylli i basketbollit, Kobe Bryant, ka humbur jetën në një aksident me helikopter. Sipas TMZ, Bryant ka pësuar një aksident me helikopter, së bashku me katër persona të tjerë që ishin në bord.

Ende është nën hetime shkaku i aksidentit.

Bryant ishte ylli i Los Angeles Lakers për shumë vite me radhë. Përveç që ka fituar katër herë titullin e NBA me këtë ekip, ai po ashtu është zgjedhur disa herë MVP dhe është koshashënuesi i katërt më i mirë në histori të NBA’së.

Foto:

Video:

 

<blockquote class=”twitter-tweet”><p lang=”en” dir=”ltr”>Searching the site where the helicopter crashed in Calabasas California and the great Kobe Bryant was killed <a href=”https://twitter.com/hashtag/kobe?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw”>#kobe</a><a href=”https://twitter.com/hashtag/kobebryant?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw”>#kobebryant</a><a href=”https://twitter.com/hashtag/kobecrash?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw”>#kobecrash</a> <a href=”https://t.co/fQwhLCfr9f”>pic.twitter.com/fQwhLCfr9f</a></p>&mdash; MikesOffice (@office_mikes) <a href=”https://twitter.com/office_mikes/status/1221516360762773504?ref_src=twsrc%5Etfw”>January 26, 2020</a></blockquote> <script async src=”https://platform.twitter.com/widgets.js” charset=”utf-8″></script>

Shiko tv shqip

Related Posts