Kameramanit i bie të fikët dhe rrëzohet bashkë me dollapin gjatë intervistës së Bashës

Kreu i demokratëve Lulzim Basha është i ftuar mbrëmjen e sotme në studion e Çim Pekës për të folur për krizën politike në vend.

Mirëpo kjo dalje e parë e Bashës në një studio televizive, që prej ndërprerjes së protestave të opozitës një muaj më parë, ka nisur me një moment jo të këndshëm. Ndërkohë që Basha fliste, intervista u ndërpre nga një zhurmë në sfond, e ndërsa të dy, bashkë me Pekën mbetën të ngrirë kur dollapi i studios ra live dhe kjo u transmetua.

Në video duket momenti i sikletshëm për gazetarin dhe Bashën po ashtu, ndërsa kameramanit i bie të fikët dhe rrëzohet bashkë me dollapin.

Shiko tv shqip

Related Posts