La 2 fëmijët në shtëpi dhe shkoi në market, vritet nëna 26 vjeçare

Një nënë e re 36-vjeçare është vr arë në Britani, pasi kishte dalë për një pije jashtë shtëpisë. Ngjarja ka ndodhur në orën 2, pas mesnate mëngjesin e së dielës, dhe sipas policisë ajo ka humbur jetën gjatë një “grindje”.

Një i ri ka rënë në pranga për rastin, pasi dyshohet për vr asjen e 26-vjeçares Levi Ogden, e cila ishte nënë e dy fëmijëve.

Sakaq një shoqatë bamirësie ka nisur grumbullimin e parave për funeralin e saj, dhe më pas do të vendoset dhe për personin që do të kujdeset për dy fëmijët e saj të mitur.

Related Posts