Pas më shumë se një dekade, mbyllet përfundmisht emisioni i famshëm

Emisioni i njohur satirik “Bypass Show” në faqen e saj në rrjetin social Facebook ka publikuar një postim ku tregon se pas një dekade do të mbyllet.

Në postim shkruhet që në emison stafi i tij është përpjekur të tregoj gjithmonë realitetin ashtu siç është në të vërtetë.

“Miq te Bypass Show. Prej 13 vitesh kemi qene bashke ne nje udhetim fantastik permes satires, nepermjet te ciles jemi perpjekur te sjellim tek ju realitetin ashtu sic eshte ne te vertete. Ne kuptimin e plote te fjales, kemi ndejtur shtrember dhe kemi folur drejt.Por si cdo gje ne kete bote edhe udhetimi yne e ka nje fund. Nga sot Bypass Shoë nuk do ta vazhdoje me transmetimin e tij ne TV Vizion Plus, ku ndiqej prej me shume se nje dekade. Ju falenderojme perzemersisht qe keni qene pjese e hapesires sone “disinformuese” dhe sic thote edhe Bajko… RELAX!” shkruhet në postim.

 

Related Posts