64 VJEÇARJA E PËRPUTHËN, MAHNIT RRJETIN ME GJOKSIN NË BIKINE

Luljeta, është gruaja më me moshë në emisionin e dashurisë Përputhen.

Edhe pse mban shumë vite mbi supe, Luljeta arrin të jetojë jetën si një vajzë e re, shkruan InfoKosova.

Stili i saj, ngjyra e flokëve dhe veshja e bënë të veçohet nga moshataret e saj.

Se fundi ajo ka publikuar një fotografi nga plazhi me bikine dhe ka pranuar mjaftë komente pozitive nga fansat e saj./

Shiko tv shqip

Related Posts