Aksidentohet për vdekje 7-vjeçarja, arratiset drejtuesi i mjetit

Një aksident tragjik me pasojë vdekjen e një fëmije ka ndodhur në Durrës gjatë pasdites të së premtes.

Një vajzë e vogël 7-vjeçare është pëprlasur për vdekje nga një automjet në fshatin Rrotull të Ishmit.

Viktimë ka mbetur shtetasja e inicialet A.H. Policia ka identifikuar drejtuesin e mjetit toip “Benz”, shtetasin rezhep Dam 24-vjeç.

Specialistët e Sektorit të Qarkullimit Rrugor po kryejnë veprimet e mëtejshme procedurale në zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe arrestimin e shtetasit të mësipërm./a.m./noa.al/

Shiko tv shqip

Related Posts