Alfred Cako në zi, ndan lajmin e trishtë të humbjes së njeriut të shtrenjtë

Alfred Cako e ka nisur ditën duke ndarë një lajm shumë të trishtë. Ai ka humbur një prej miqtë e tij më të mirë dhe ka bërë një dedikim të ndjerë në rretet sociale.

Teoricieni tha miku i tij, aktivisti i njohur Augustin Miraka nuk arriti dot të mposhtë një sëmundje të rëndë.

Postimi i Cakos:

U prehsh ne paqe miku im! Semundja e gjate nuk ta mposhti dot shpirtin e lire. Ngushellime familjes dhe te afermve!

Shiko tv shqip

Related Posts