Alketa Vejsiu uron Arbanën por ka edhe një “kunj”

Që Arbana Osmanin e duan të gjithë, kjo nuk ka dyshim. Pikërisht këtë gjë mendon edhe Alketa Vejsiu.

Në foton që Arbana ka postuar, ka komentuar dhe ish-kolegia e saj, me të cilën kanë ndarë hapat e parë të karrierës në Top Albania Radio, Alketa Vejsiu.

Alketa si duket e ka vënë re mungesën e Arbanës në ekranin e Top Channel dhe ka bërë një vërejtje, duke uruar që Arbana të marrë atë që takon:

Suksese me rikthimin dhe shpresoj që do marrësh më shumë kohë në Top këtë vit, se të takon. Njerëzit të duan shumë.

Shiko tv shqip

Related Posts