Antonela nxjerr fotot gati pa rroba fare/ Mevlani do jetë bërë pishman; A si nuk e zgjodha…

Antonela Berisha nuk ndalet me provokimet nO rrjetet sociale. Kaçurrelsja e PAntonrputhen ka çmendur rrejtin treks aka publikuar një video mjaft s *ksi.

Ajo shfaqet e veshur me b ikni m ini maliste dhe para pasqyrën tregon linjat e saj perfekte.

Kujtojmë se pas daljes nga Përputhen, Antonela është bërë pjesë e programit të “E Diell.”

Shiko tv shqip

Related Posts