Berisha në formë të jashtëzakonshme, thyen një tjetër rekord, merr çmimin nga Fitbit

Ish-Kryeministri Berisha po tregon çdo ditë formën e jashtëzakonshme që gëzon.

Ditën e sotme ai ka publikuar për ndjekësit në rrjetet sociale rekordin më të ri, duke marrë një tjetër çmim nga aplikacioni Fitbit.

Ja çfarë shkruan ish-Kryeministri

“8000 kate, në re!
Çmim i veçantë në një moment të veçantë nga Fitbit! Sb”

Ai ka publikuar edhe një foto ku shfaqet duke ecur buzë detit.

Sic dihet ecja dhe noti janë dy nga më të mëdha t ëish-kryeministrit Berisha

Shiko tv shqip

Related Posts