Breshëri plumbash furgonit të pasagjerëve, ja ku dhe si ka ndodhur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Pukës.

Persona ende të paidentifikuar kanë qëlluar me armë ndaj një furgoni pasagjerësh në rrugën Qafë Mali-Fierze.

Fatmirësisht nuk ka persona të dëmtuar nga kjo ngjarje e rëndë. Krismat janë dërguar në zonën e njohur si ‘Gropat e Fierzës’.

Nga të shtënat, furgoni është prekur nga 3 plumba. Dyshimet janë që ngjarja të ketë lidhje me një konflikt të mbartur.

Shiko tv shqip

Related Posts