Çani e pyet Berishën: Do të votoje Ramën apo Veliajn? Ja kë zgjedh doktori

Mbëmjen e djeshme në “Studio e Hapur”, ishte i ftuar ish-kryeministri Sali Berisha, në një intervistë përball drejtueses së emisionit Eni Vasili dhe dy gazetarëve Arian Çani dhe Aleksandër Çipa.

Arian Çani e ka pyetur Berishën se kë do të votonte mes dy emrave, kryeminsitrit Edi Rama dhe kreytarin e Bashkisë Tiranë Erion Veliaj.

Teksa në ekranin e madh të studios së emisionit u shfaq një foto e Ramës dhe Velisë, Çani ju drejtua Berishës: Kë do të votoje nga këta të dy?

“Të dy në kosh të plehrave.Po të më vije këtë kusht do të më lije gjithë jetën pa votuar.”, ishte përgjigjia e Berishës.

Shiko tv shqip

Related Posts