“Çfarë super bombë ke qenë”/ Inis Gjoni bëhet nostalgjike, poston foton me…

Inis Gjoni prej kohësh është një nga emrat më të njohur të teatrit, një regjisore por edhe një nënë që i duhet të ndajë orët e saj mes profesionit dhe detyrës si nënë, duke i kushtuar kohë vajzës së saj, Coco Antonel.

Sot Inisi është bërë nostalgjike, duke u kthyer pas në kohë. Ajo ka postuar një foto të disa viteve më parë, në të cilën shfaqet me mbesën e saj Ana Lika, e cila asokohe ka qenë vetëm një vogëlushe.

Në këtë foto Inisi shfaqet me një fustan të zi, të shkurtër e plot sharm. Pas postimit të kësaj fotoje, nuk kanë munguar edhe komentet e ëmbla dhe komplimentet për Inisin, e cila ruan akoma freskinë e rinisë

Shiko tv shqip

Related Posts