“Ç’më bëri karantina”, këngëtarja nuk i lë vend imagjinatës

Këngëtarja Fjolla Morina ndonëse nuk ka qenë aktive në muzikë, vijon të tërheqë vëmendjen.

Fjolla është prezente në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka postuar një foto në Instagram, ndërsa nuk i ka lënë vend imagjinatës.

Këngëtarja shfaqet e shtrirë në divan, me një fustan të bardhë të zbërthyer dhe pa të brendshme.

Duket se karantina ka ndikuar për keq edhe tek këngëtarja, pasi shprehet se e veshi fustanin për të qëndruar në divan.

“Çka më boni karantina, vesh fustan e rri në shtëpi”, shkruan Fjolla krahas fotos.

 

View this post on Instagram

 

cka m’boni karantina… vesh fustan e rri n’shpi💦💦💦

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

Shiko tv shqip

Related Posts