Dalin pamjet, Berisha nuk la gjë pa i thënë Edi Ramës, deri sa mbetet pa zë (VIDEO)

Ish-kryeministri Sali Berisha është tensionuar në folturen e Kuvendit ku ka paralajmëruar kryeministrin Edi Rama se shqiptarët do ta tërheqin zvarrë ashtu siç bënë me bustin e diktatorit Enver Hoxha.

Teksa ai fliste pjesa më e madhe e deputetëve të opozitës u larguan së bashku me kryedemokratin Lulzim Basha dhe lideren e LSI-së Monika Kryemadhi.

Video:

Edvin Kristaq Urrejtja i ke koherat e numeruara. Me keto qe ben, i fton shqiptaret te te zvarrisin per se gjalli dhe jo…

Posted by Sali Berisha on Wednesday, January 16, 2019

Shiko tv shqip

Related Posts