“DITËN SPORTIVE, NATËN SEKSI”, PËRGJIGJA BOMBASTIKE E DUDA BALJES

Duda Balje njihet si deputetja më atraktive në Kuvendin e Kosovës.

Ajo bie në sy me secilën paraqitje duke marrë vëmendje me sharmin dhe elegancën e saj,

Së fundmi ishte e ftuar në një intervistë, teksa është përgjigjur në pyetje të shumta e madje mjaftë provokuese ‘Të brendshmet a i preferon se.ksi apo sportive’ ishte pyetja drejtuar asaj të cilës nuk hezitoi t’i përgjigjet.

‘Ditën sportive, natën se.ksi’ u përgjigj ajo duke qeshur./Indeksonline/

Shiko videon:

Shiko tv shqip

Related Posts