“Do merrni një drejtim shumë të errët”, astrologe Meri paralajmëron këtë shenjë

Më poshtë gjeni parashikimin e horoskopit për sot nga astrologe Meri: Dashi Sot e ardhmja do ju duket shume e larget e erret dhe shume e mistershme sidomos ne qellimet qe lidhen me karrieren dhe clirimin nga nje brenge shpirterore errotike apo familjare Demi Deri tani cdo drejtim dukej i ditur dhe i mirepercaktuar ne jeten tuaj Por tashme do merrni nje drejtim shume te larget te erret dhe me shume mistere Binjaket Nese bini ne nje pus ndjenjash apo marrdheneiesh te paqarta nuk do i dihet me fundi Pasi distancat e kerkimit dhe te vertetes sot jane shume te largeta Gaforrja

 

Do keni nje pamundesi shansesh e mundesish qe te bllokoni kundershtaret apo ti largoni nga vetja juaj Por sa me larg ti coni aq me shume do ju terheqin drejt humneres se tyre Luani Nje njolle e erret ne jeten tuaj do tentoj te behet akoma me e erret dhe akoma me thithese ne kuptimin qe ju josh ti shkoni mbrapa ne disa raste pa kthim pas Virgjeresha Duket sikur asgje nuk ju ndihmon dot te gjeni dike qe ka humbur ne largesi dhe ne erresire shpirterore Po pikerisht sot nje rreze drite do ju jap ndricim te situates Peshorja Deti i mundesive mund te jete edhe pertej te pamundures

 

Dhe sot e pamundura do behet me jsohese se asnjehere tjeter per ju Shijojeni ne te gjitha dimensionet Akrepi Nese dikush ju gjen ne skuten tuaj me te erret shpirterore atehetre keni gjetur udhetarin me te mire ne kohe qe ju percjell mesazhe nga te gjitha koherat Shigjetari Duket sikur pusi i shpenzimeve tuaja po kapercen kufijt e universit tuaj Po a do mund te ndricohet shpirti juaj ne menyre qe te gjeni qellim per tja arritur gjithckaje Bricjapi Fundi i Galaktikes ju mungonte per te thene qe kush reziston durron edhe kushtet me ekstreme Ndoshta sot do zbuloni sekretin e forces tuaj Ujori Do keni nje uri te madhe shpirterore per tu permbushur me ndjenja mundesi pune dhe frymezim

 

Urrejtja ne disa raste do jete prezent dhe hakmarrja Peshqit Vorbullat e forta nuk jane per qenie delikate por mundesisht perpiquni te fantazoni si do ishte nese do ishit nje peshk ne kufi te galaktikes

Shiko tv shqip

Related Posts