Donaldi “qan hallet” me banoren e re të BBV: Triksa nuk më kupton, nuk di çfarë të bëj

Keqkuptimet mes Donaldit dhe Triksës nuk kanë të ndalur. Për këtë arsye, aktori ka “qarë hallet” me banoren më të re të “Big Brother Vip” Egzona Rafuna. Donaldi i ka thënë moderatores kosovare se Triksa nuk e kupton atë, ndërsa Egzona i është përgjigjur që ai është lidhur më shumë me lojën, ndërsa këngëtarja shpirtërisht me njerëz.

Pjesë nga biseda mes tyre:

Egzona: Ti je lidhur më shumë në lojë, Triksa është lidhur shpirtërisht me mjerëz. Natyra e saj është ndryshe.

Donaldi: E di, por ajo nuk më kupton., nuk di çfarë të bëj.

Egzona: Në qoftë se është çika që ti e don duro edhe pak.

Shiko tv shqip

Related Posts