E gjeni se kush është kjo vogëlushe? Sot ajo është një ndër këngëtaret më të famshme shqiptare

Nuk janë të rralla rastet kur personazhet e famshëm shqiptarë publikojnë foto nga fëmijëria e tyre. Ky është edhe rasti i Dhurata Dorës e cila është bërë nostalgjike dhe ka vendosur të publikojë një foto nga fëmijëria e saj.

Në Insta Story këngëtarja shqiptare e njohur në të gjithë europën ka hedhur një foto ku shfaqet në moshë të hershme, me flokët kaçurrela dhe gjithmonë e buzëqeshur.

A nuk ju duket e ëmbël ajo në këtë foto?

Shiko tv shqip

Related Posts