E papritur: Mevlani bën klip këngën e Ledjanës, por i ndryshon emrin, ja kujt ia dedikon!

Historia e Mevlan Shaba dhe Ledjana Prenga ishte nga më të përfolurat.

Dyshja ndanë rrugët pas daljes nga programi dhe prej kohësh nuk kanë kontakt me njëri-tjetrit, e gjjtha që ka mbetur nga ajo kohë janë padyshim kujtimet dhe një këngë që Mevlani kishte realizuar si dedikim për Ledjanën, por që ishte larguar nga Youtube dhe nuk ndodhej më

Tani pas kaq kohësh këngës “Ledjana” i është realizuar edhe videoklipi dhe është publikuar sërish por jo ashtu siç e prisnim.

Kënga erdhi e përpunuar dhe me tjetër titull.

Në fund vendosëm që ishte një krijim i mrekullueshëm dhe duhet të jetë për çdo femër”, ka thënë Mevlani para publikimit.

Kënga u publikua ditën e djeshme dhe titullohet “Bota Ime”, duke zëvendësuar kështu emrin e Ledjanës.

Shiko tv shqip

Related Posts