E prisnit? Don Xhoni ka dy fjalë për Donaldin

Aktori Donald Veshaj është një ndër banorët më të komentuar në ‘Big Brother VIP’. Gjatë qëndrimit të tij në shtëpi ai ka marrë kritika, por dhe shumë mbështetje.

Reperi i njohur Don Xhoni ka treguar së fundmi se gëzon një raport të afërt me Donaldin. Ai ka publikuar një foto të tij në rrjete sociale, duke e mbështetur publikisht.

“Me ty deri në fund kampion”, ka shkruar reperi krahas fotos.

Shiko tv shqip

Related Posts