Elvana Gjata bëhet nuse (VIDEO)

Elvana Gjata shfaqet në fustan të bardhë në paralajmërimin për projektin e radhës.

Filmi i shumëpritur i Elvana Gjatës dhe Ermal Mamaqit në shumë pak ditë do të fillojë të shfaqet.

Me këtë rast, Elvana me anë të një videoje të postuar në profilin e saj në Instagram, ka lajmëruar se po sjell një këngë e cila do të jetë pjesë e filmit, shkruan Gazeta Express.

Kënga është një bashkëpunim me reperin Lyrical Son, ndërsa në video Elvana shihet e veshur në fustan të bardhë.

Këto pamje sigurisht janë skena të filmit, të cilat duket se do të përfshihen edhe në videoklipin e këngës me Festimin.

Këngët e Elvanës me reperët nga Kosova gjithmonë janë shndërruar në hite dhe me siguri se as kjo nuk do të jetë ndryshe./Gazeta Express

View this post on Instagram

“Pa dashuri” @2gisht_mjalte @lyricalson

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Shiko tv shqip

Related Posts