Ende duke vizituar bukuritë shqiptare, ja çfarë e ka mahnitur Dua Lipës së fundmi

Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa prej disa ditësh ndodhet në Shqipëri ku dhe po shijon disa ditë pushimi me familjen dhe me të dashurin e saj Anwar Hadid.

Ajo ka vizituar disa nga bukuritë shqiptare dhe ka ndarë çastet më të bukura në vendin e origjinës duke theksuar se nuk dëshiron të largohet kurrë.

Së fundmi, Dua ka vizituar dhe parkun kombëtar të Butrintit në Sarandë ku është mrekulluar nga kjo mrekulli. Sigurisht Dua ka shpërndarë foto edhe ky vend magjepsës.

Shiko tv shqip

Related Posts