Është spiun i KGB-së! Avokati i njohur shqiptar bën deklaratën e papritur për Lulzim Bashën

Avokati i njohur Altin Goxhaj ka komentuar deklaratën e kryedemokratit Lulzim Basha se opozita i ka fituar zgjedhjet.

Avokati tha se për Lulzim Bashën do të flasë historia si një spiun i KGB-së që mori në qafë të gjithë antikomunistët dhe shërbimet amerikane.

“NË RREGULL E KE TI, NGA FITORJA NË FITORJE BASHKË ME MASKARENJTË DHE DEBILAT QË TË MBAJNË PËR TË ZEZËN E VET DHE GJITHË SHQIPËRISË..

Po pra, ke kaq vjet që thua fitore fitore dhe Rama dridhet prej teje.. Ti je në rregull, atë detyrë që të ka dhënë Gjyshi Soros që kur shkele në Shqipëri, dhe kur erdhe në krye të PDsë ku s’mbiu më bari se e shkretove me themel gjithë Opozitën dhe rezistencën qytetare…

Ata që duhen gjykuar janë nga Sali Berisha i pari e deri te lylzimsi më i fundit që morën në qafë veten dhe gjithë Shqipërinë duke dëgjuar pallavrat e tua… Këta do i gjykoj Historia e Shqipërisë jo ty. Për ty do të flitet njësoj siç flitet për Kim Filbin, spiunin e KGBsë që mori në qafë gjithë antikomunistët dhe shërbimet amerikane dhe britanike…”, shkruan Altin Goxhaj.

Shiko tv shqip

Related Posts