Feston 10-vjetorin, Blerina Bombaj i organizon të birit festën përrallore

Sot është një ditë e veçantë për familjen e dietologes Blerina Bombaj. I biri feston ditëlindjen dhe nuk kanë munguar urimet e shumta në rrjete sociale.

Dini ka mbushur 10-vjeç dhe pavarësisht situatës aktuale, Blerina është kujdesur që ai të festojë siç duhet, në rrethin e familjarëve.

Ajo i ka organizuar të birit një super festë në oborrin e shtëpisë, plot me drita dhe zbukurime.

Foto:

Shiko tv shqip

Related Posts