Fitoi 35 mijë dollarë për ndeshjen Poirier-McGregor

I famshmi Floyd Mayweather nuk e humb mundësinë për të luajtur ndonjë në ngjarje të rëndësishme.

Kështu ai ka rrezikuar 50 mijë dollarë për fitoren e Dustin Poirier kundër Conor McGregor në UFC-264.

Në fund Mayweather ka fituar 35700 dollarë, pasi Poirier triumfoi në fund të raundit të parë pasi mjekët e ndalën duelin.

McGregor theu kaviljen dhe nuk mund të vazhdonte më, ndaj arbitrat i dhanë fitoren Poirier, i cili e kishte mposhtur irlandezin edhe para pak kohësh.

Shiko tv shqip

Related Posts