Fjolla Morina i thotë ‘PO’ biznesmenit Fisnik Sylia që u kàpën…(FOTO)

Fjolla Morina ka qenë kryefjala e mediave gjatë këtyre javëve pas arréstímit të saj nga polícia shqiptare në kufírin e Morinës.

Pas një kontrolli në makinë, Fjollës iu gjetën 2 pístoleta, njëra prej të cilave ishte çàkmak. Këngëtarja shoqërohej nga dy persona, shoferi Fitim Muji dhe biznesmeni Fisnik Syla.

Siç ka treguar në déshminë e saj, këngëtarja po shijonte prej pak kohësh një romancë me këtë të fundit, madje ishin gati të martoheshin.

“Me Fisnik Syla, jam njohur që herët dhe tani jemi të dashur, gati për martesë, por nuk e kam nxjérrë nëpër media, duke e mbàjtur privat.”- ka treguar Fjolla ndër të tjera.

Vetëm pak orë më parë, ajo i ka vërtetuar këto fjalë duke ndarë pamjet e pròpòzimit romantik që ka màrrë nga partneri.

Me një buqetë gjigante me trëndafila të kuq në formë zemre dhe shkronjën “F” të formuar me trëndafila të bardhë si dhe me një unazë të bukur diamanti, Fisnik Syla i ka pròpòzuar për martesë Fjollës.

“Unë thash Po! Dashuri”- shkruan Fjolla krahas postimeve, duke dhënë kështu lajmin e bukur se po i jep fùnd beqarisë.

Shiko tv shqip

Related Posts