FOTO/Në pritje të fëmijës, Olta Gixhari shfaqet me rroba banje

Aktorja Olta Gixhari është duke shijuar pushimet në plazhet spanjolle , ndërsa është në pritje të një fëmije.

Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një foto ku tashmë shihet me barkun e rrumbullakosur, që lë të kuptojë se ardhja në jetë e fëmijës është shumë pranë.

E megjithatë Olta nuk ka hequr dorë nga kënaqësia e detit në këto ditë të nxehta , ndërsa postimin e saj e shoqëron me fjalët : ne dhe deti, shkruar në spanjisht.

Prej më shumë se një viti Olta Gixhari është vendosur në Spanjë aty ku jeton edhe partneri i saj. /

Shiko tv shqip

Related Posts