Foto para famës, ja si dukej Jonida Maliqi shumë vite më parë

Këngëtarja e njohur, Jonida Maliqi tregohet shumë aktive në rrjete sociale, ku numëron fansa të shumta. Ajo publikon vazhdimisht foto dhe video nga përditshmëria, ndërsa së fundmi ka zbuluar si dukej shumë më parë famës.

Jonida ka postuar në Instastory një foto kur ishte fëmijë, e cila është hedhur fillimisht nga një faqe fansash. Këngëtarja shihet me flokë të shkurtra deri te supet dhe me një shprehi të ëmbël në fytyrë.

Kujtojmë se tani Jonida po shijon historinë e bukur të dashurisë me Romeon, të cilën e kanë deklaruar publikisht vetëm pak kohë më parë

Shiko tv shqip

Related Posts