Gent Zenelaj revoltohet me Veliajn: Që je hajdut e kam ditur por…

Pas ‘vjedhjes’ që i’u bën gërmave të Teatrit Kombëtar, mes artistëve të revoltuar, Gentian Zeneli, nëpërmjet jë statusi në llogarinë e tij në Facebook ka kritikuar ashpër kryetarin e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

Në status ai shprehet, se Veliaj veç skuth dhe hajdut tani më tregoi që është dhe burrec.

Postimi i plotë:

“E kam ditur gjithmonë që hajdut…e kam ditur gjithmonë qe je skuth…e kam ditur gjithmonë që je gënjeshtar…por qënke edhe burrec….Me këtë gjest nuk me trishtove fare…thjesht jam i qetë..jam i qetë sepse isha i bindur që je ky që je…
O BURREC….nuk e bëjnë gërmat Teatrin Kombëtar ….
Ps; u bëre njësoj me ata që vjedhin kapakë pusetash 👎 (me fal se vura emojin e gabuar …) go🖕yourself”

Shiko tv shqip

Related Posts