Gjendet pa jetë këngëtarja e njohur

Një ngjarje e rëndë për botën e muzikës në Azi.

Këngëtarja Priyani Jayasinghe, e cila është mjaft e njohur në Azi dhe në shumë vende të tjera të botës, është gjetur e vdekur në banesën e saj. Mësohet se pranë trupit të pajetë janë gjetur edhe një palë gërshërë, ndërsa autori i ngjarjes dyshohet të jetë bashkëshorti i saj.

Ky lajm ka prekur mjaft fansat e saj, pasi në vendin ku jetonte ishte mjaft e famshme.

Shiko tv shqip

Related Posts