Gjykata Kushtetuese gati ta shkarkojë nga roli i Presidentit, nuk do ta besoni se ku gjendet Ilir Meta në këto momente

Pas votimit të Parlamentit tashmë i takon Gjykatës Kushtetuese të marrë vendimin për shkarkimin e Ilir Metës nga posti i Presidentit. Por ky i fundit duket më pak se i shqetësuar pasi është arratisur për disa pushime.

Një video e Ilir Metës duke luajtur volejboll në plazh po bën xhiron e rrjetit ndërkohë që paraditen e 22 qershorit, kreu i shtetit e ka kaluar duke dekoruruar me titullin ‘Mjeshtër i madh’ tre ish-futbollistët e Tiranës, Pavle Bagaviki, Bujar Tafaj dhe Perikli Dhale.

Shiko tv shqip

Related Posts