Gold Ag publikon për herë të parë foto nga dasma, zbulon identitetin e partneres nën fjalët romantike

Reperi shqiptar Gold Ag i dha fund beqarisë në muaj mars të këtij viti.

Ai u martua larg vëmendjes së mediave dhe deri më sot rreth partneres së tij nuk dihej asgjë mirëpo Gold Ag ka vendosur që të ndajë me ndjekësit e tij portretin e bashkëshortes.

Reperi ka ndarë një foto nga dasma me zeshkanen bukuroshe që i ka vjedhur zemrën.
Bashkëshortja e reperit quhet Ermira Shkodra dhe është doktoreshë për ndërhyrje estetike.

 

View this post on Instagram

 

Ti m’ke bo komplet, e me t’rujt e kam nga Zoti amanet ❤️ @__dr.ermira.shkodra

A post shared by Gold AG (@arianagushi) on

Ti m’ke bo komplet, e me t’rujt e kam nga Zoti amanet Ermira.shkodra”– janë fjalët e Gold AG krahas pozës së ëmbël të çiftit.

Fotoja është shkrepur gjatë dasmës dhe Ermira shihet e veshur me fustanin e nuses, ndërsa reperi me kostum.

Shiko tv shqip

Related Posts