Habit Neritan Ceka, si asnjëherë më parë shfaqet duke kënduar (VIDEO)

Politikani dhe historiani i njohur, Neritan Ceka ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Soiree’, i cili ia dedikoi këtë puntatë qytetit të Elbasanit.

Në fillim të emisionit moderatorja ka treguar se ky emision fillon aty ku e kishin lënë, pezulluar nga pandemia globale. Ceka foli për kujtimet e tij në Elbasan, si dhe për qytetin e tij të zemrës në tërësi. Neritan Ceka ka shfaqur gjithashtu edhe pasionin e tij për muzikën, i cili nuk ka ngurruar që të këndojë këngën e tij të preferuar “Fustani me pika”.

Video:

Shiko tv shqip

Related Posts