I hoqën patentën, Shkëlzen Berisha gjen zgjidhje tek Armina

Djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzenit, i është hequr prej disa ditësh patenta.

Lajmi bëri bujë në media, ndërsa vetë Shkëlzeni, kërkoi ndjesë duke pranuar se kishte tejkaluar shpejtësinë.

Por duket se tashmë ai e ka gjetur zgjidhjen, tek partnerja e tij, blogerja Armina Mevlani.

“Patenta e re”, kështu shkruan djali i ish kryeministrit krahas fotografive me të.

Kujtojmë se Shkëlzeni dhe Armina, janë bashkë prej disa vitesh. Ata janë përfolur prej kohësh për një dasëm por deri më tani, ende nuk ka një datë konkrete

Shiko tv shqip

Related Posts