I surprizon të gjithë! Ija dhe Bes Kallaku gati të bëjnë ‘namin’, ja çfarë kanë planifikuar që shumë po e presin me padurim

Bes Kallaku i ka surprizuar të gjithë me postimin e fundit ku ka treguar se shumë shpejt do të vijë me një projekt muzikor, pjesë e të cilit do të jetë dhe gjyshja e tij, Ija.

Aktori i humorti ka publikuar foton duke zbuluar titullin ‘Ktg’, i cili do të publikohet ditën e sotme në orën 18:00. Megjithatë ajo çfarë ka tërhequr vëmendjen e fansave ka qenë prezenca e Ijes në videoklip. Ndonëse gjyshja e Besit ka dalë edhe më parë në videoklip, prezenca e saj sjell gjithmonë komente shumë pozitive nga fansat e Kallakut.

Me siguri shumë prej tyre po presin me padurim për të parë Besin krah Ijes edhe në këtë projekt.

Shiko tv shqip

Related Posts