Ish bashkëshorti i Atifete Jahjagës po martohet

Ndonëse jo vetëm si presidente, por Atifete Jahjaga është bërë shpesh pjesë e shtypit edhe për jetën e saj private.

Ajo për disa vite ishte e martuar me dentistin, Astrit Kuqi, por ka më shumë se një vit qe çdo gjë mes tyre ka përfunduar.

Menjëherë pas ndarjes Kuqi u përfol për një lidhje të re, e ndërsa sonte ai po e kurorëzon atë me martesë.

“GazetaBlic” ka siguruar fotografi gjatë momentit kur çifti, Astrit Kuqi dhe Donika Selimi po prejnë tortën.

Shiko tv shqip

Related Posts