Ish-volejbollistja shkodrane humb jetën nga koronavirusi

Sot e humbën betejën me COVID-in 4 pacientë, mes tyre një grua nga Shkodra. 57-vjeçarja nga Shkodra e cila ndërroi jetë është Gonxhe Rexhepi, ish-volejbolliste e Vllaznisë.

Pasi zbuloi se ishte e infektuar dhe gjendja u rëndua, Rexhepi u transportua te Infektivi.

Pavarësisht punës së mjekëve nuk mundi që të mbijetonte.

Shiko tv shqip

Related Posts