“Ishte e frikësuar dhe e traumatizuar”, gazetari zbulon bisedën që pati me Tean pasi i dolën fotot me Beartin

Ish konkurrentja e “Përputhen”, Tea, ka qenë e ftuar së fundmi në “E diell”. Gazetari Bledi Mane ka zbuluar bisedën e parë që ka patur me Tean pasi dolën fotografitë e saj ku puthej me Beartin.

Mane u shpreh se ata të dy kishin biseduar në rrjetet sociale dhe se vuri re që Tea po përballej me një eksperiencë shokuese që po i shkaktonte ankth.

“Emotive dhe frikacake. Herën e parë e kam takuar para disa muajsh tek grimi dhe herën e dytë në rrjete sociale pasi ishte eliminuar dhe gjithë flisnin për ndarjen. Pashë një Tea të traumatizuar. Një Tea që po përballej me një eksperiencë të re që ishte shokuese. U mundova ta këshilloja aq sa më jepej mundësia, t’ja lehtësoja atë ankth që kishte në vetvete sepse për një vajzë kaq të re, imagjino të marrë mijëra mesazhe kërcënuese ishte shokuese dhe vura re që Tea vazhdonte të ishte e frikësuar”, tha Mane.

Shiko tv shqip

Related Posts