Ivanka Trump ka miliarda, por sjellja e saj me fëmijët çudit (FOTO)

Ivanka Trump mori gjithë vëmendjen, e veshur me një pallto të kuqe dhe kapele të zezë. E bija e Trump shoqërohej nga tre fëmijët e saj dhe bashkëshorti, teksa shkonin në Sinagogë.

Vogëlushët Arabella 8 vjeç, Joseph 6 dhe Theodore 3 vjeç u fotografuan duke luajtur me skuterët e tyre në rrugë.

Pavarësisht se është nënë e 3 fëmijëve, Ivanka është një femër që nuk lë pas dore as punën dhe as familjen. 38-vjeçarja është pika e dobët e Donald Trump dhe konsiderohet si një prej femrave më të suksesshme në botë.

Shiko tv shqip

Related Posts