Ja çfarë rezervon moti

E mërkurë, 19 Shkurt 2020. Parashikimi sipas IGJEUM.
Nesër (e mërkurë, dt.19) priten reshje të dobëta kryesisht gjatë pasdites (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

TEMPERATURAT

Nesër (e mërkurë, dt.19) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 6 / 14 °C

në vendet e ulëta: 5 / 16 °C

në vendet malore: 2 / 11 °C

ERA

Nesër (e mërkurë, dt.19) era pritet të fryjë e lehtë

Shiko tv shqip

Related Posts