Ja surpriza që i bënë për ditëlindje, Nexhmijen se harrojnë për 97-vjetorin (FOTO)

Pak ditë më parë, bashkëshortja e Enver Hoxhës, Nexhmija festoi ditëlindjen.

Ajo mbushi 97-vite dhe shumë urime erdhën nga familjarë e miq të saj.

E veja e ish-diktatorit u befasua edhe nga një vizitë nga jashtë vendit.

Ka qënë Isa Jasiqi, që banon me familjen në Zvicër që i ka bërë një vizitë në shtëpi, madje kanë shkrepur edhe disa foto së bashku. /albeu.com/

Shiko tv shqip

Related Posts

Add Comment