“Jemi dashuruar në shpirtrat e njëri tjetrit”: Adriana Matoshi konfirmon lidhjen me afrikanin 21 vjeçar

Adiana Matoshi ka konfirmuar lidhjen e re të dashurisë.
Aktorja Adriana Matoshi, në një intervistë për “Prive” ka konfirmuar se ka nisur lidhje të re dashurie.
Ajo tha se është shumë e lumtur në këtë lidhje dashurie, edhe pse ai është i huaj, për të kjo nuk është fare problem dhe përshtaten shumë si çift.

I dashuri i ri i Adrianë, Keith Groeneveld është i lindur në Afrikën e Jugut dhe i rritur në Belgjikë. Ai është futbollist, ndërsa tregoi se së fundi ka filluar edhe të bëjë rep.
Edhe Keith u shpreh i lumtur në lidhjen me Adrianën, teksa tregoi se në Kosovë është prej tetë muajsh.

Shiko tv shqip

Related Posts