Jo si të gjithë politikanët e tjerë, Rudina Hajdari nuk preferon Jugun, ja ku ka zgjedhur të pushojë këtë të dielë 

Deputetja Rudina Hajdari ka preferuar që këtë fundjavë ta kalojë në bregdet.

Pak minuta më parë, Hajdari ka publikuar në ‘Facebook’ një foto, ku shfaqet bashkë me vajzën e saj, Sihanën.

Ajo që vihet re është se deputetja nuk ka preferuar Jugun e vendit për të pushuar, si shumë kolegë të saj, por është ndalur në Durrës duke iu bashkuar qytetarëve të thjeshtë.

Sakaq, Hajdari i bënë thirrje të gjithëve, që këtë vit të zgjedhin si destinacion Shqipërinë, për t’i dhënë një dorë ekonomisë dhe biznesi vendas të rimëkëmbet.

‘Ju uroj të dielë të bukur pranë njerëzve më të dashur.
Këtë vit, pushimet të gjithë ti bëjmë në Shqipëri, për ti dhënë një dorë ekonomisë dhe biznesit vendas të rimëkëmbet, por edhe sepse nuk ka vend më të bukur se sa Shqipëria’, shkruan Hajdari.

Shiko tv shqip

Related Posts