“Ka ik dashuria bashkë me lekët”, partneri i Arbana Osmanit në hall pas pandemisë, Grishaj: Të shohim…gruaja, fëmijët

Ditën e sotme i ftuar në ‘Ftesë në 5’ në Top Channel ishte regjizori i emisionit ‘Dua të të bëj të lumtur’, Eduart Grishaj. Ai ishte i pranishëm në studio së bashku me disa personazhe të tjerë për të folur për puthjet dhe skenat intime në filma.
Teksa ka dhënë mendimin e tij për këtë temë ai është ndalur dhe te pjesa e koronavirusit, e cila ka sjellur dhe shume dëme ekonomike. Këto dëme sipas tij kanë bërë që të ketë mungesë të lekëve e të dashurisë.

”Unë mendoj se të gjithë ne që bëjmë një punë, e para një gjë shumë e madhe është dashuria që kemi për ta bërë, pastaj vijnë edhe lekët, por në moment që na ka ik dashuria ikën dhe lekët dhe…Tani do shohim ca do bëhet, gruja, fmijët të gjitha. Po ikën këto të dyja,…se bashkë shkojnë si vagon’‘ – është shprehur Eduarti.

 

View this post on Instagram

 

A do të ketë më puthje e skena intime në filma? Eduart Grishaj: Pa dashuri, pa tradhëti nuk ka kuptim! #Ftesënë🖐

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania) on

Kujtojmë se Eduarti është aktualisht në një romancë dashurie me moderatoren Arbana Osmanin dhe pritet që së shpejti të sjellin në jetë një fëmijë

Shiko tv shqip

Related Posts