Kiara Tito ‘gòdet’ sërish, pòzon pa të brendshme (FOTO)

Kiara Tito është një ndër blogeret më simpatike të showbizit. Me natyrën e saj të veçantë dhe me buzeqeshjen që e karakterizon në çdo foto, ajo ka arritur që të rrémbejë zemrën e shumë personave dhe ta ndjékin me dashuri në çdo dalje të saj publike.

Gjithmonë Kiara ka qënë e kujdésur dhe tepër e rézervuar në foton që publikonte por në foton e fundit ka bërë që Kiara të vi në një stil më ndryshe.

E veshur me një kostum serzion ngjyrë tulle por detaji që bie më shumë në sy është që poshtë xhaketës nuk ka veshur reçípeta.

Kjo është dalja e parë e Kiarës me një foto të tillë dhe normalisht bëri që rrjéti të ndízej.

Shiko tv shqip

Related Posts