Krah bashkëshortit duke blerë rroba për binjakët, Eni Vasili nxjerr në pah barkun e rrumbullakosur (Foto)

Modertorja Eni Vasili është shtatëzanë, në pritje të dy binjakëve dhe këtë ajo e konfirmoi para disa ditësh, ndërsa së fundmi ka dalë në publik duke nxjerrë në pah barkun e rrumbullakosur.

Në krah të bashkëshortit të saj, ajo është parë duke ecur pranë kryeministrisë, në një dyqan ku po blen rroba për fëmijët e saj, gjinia e të cilëve nuk është zbuluar akoma.

Fotot i ka publikuar vetë moderatorja Vasili në Instagram.

Shiko tv shqip

Related Posts