Kryeministri Rama nxjerr videon e një tjetër kantieri, ja për çfarë bëhet fjalë (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama urimin e mëngjesit sot e ka bërë duke ndarë me ndjekësit e tij në Facebook, pamje nga Voskopoja me vlerat e trashëgimisë kulturore, si një ftese për gjithë të interesuarit për ta vizituar.

“MIRËMËNGJES 😃 dhe me këto pamje nga kantieret e rilindjes së vlerave të trashëgimisë sonë kulturore në Voskopojën e bukur, ju uroj një fundjavë të qetë ☀”- shkruan Rama.

MIRËMËNGJES 😃

dhe me këto pamje nga kantieret e rilindjes së vlerave të trashëgimisë sonë kulturore në Voskopojën e bukur, ju uroj një fundjavë të qetë ☀️

Posted by Edi Rama on Friday, June 29, 2018

Shiko tv shqip

Related Posts