“Ku je Bes Kallaku?”, Rama ndan pamjet e Bubqit nga hapësira dhe i bën komentin epik aktorit

Aktori dhe moderatori i spektaklit “Kosherja”, Bes Kallaku ka publikuar në Instagram një video, ku shfaqet Bubqi nga hapësira.

Krahas pamjeve, ai ka shkruar me plot humor: “Çfarë eshte ajo gjeja aty Shako???? Ai eshte fshati me i bukur n’bot Alban, fshati me i bukur n’bot. (3 here) #bubqicountry”.

Ndërkohë, vetëm pak minuta më parë, kryeministri Edi Rama e ka rishpërndarë këtë postim dhe i ka kthyer një përgjigje Besit.

“Ku je Bes Kalluku ku je? Osht Bubq City jo country vlla, se country o i modh per Bubqin e vogel”, ka shkruar Rama.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)

Shiko tv shqip

Related Posts